Organzimi i apartamentit fillon me korridorin i cili shpendan ambjentet, dy dhoma gjumi per femijet, banjo, salloni i madh + ambjenti i gatimit e cila lidhet me ballkonin e apartamentit, dhome gjumi martesore me banjo me vete.

Sa kushton 1 apartament ne yzberisht tirane

5cm, tualeti totalisht i rinovuar me instalime multistrad, me. himalayan grill flagstaffApartament 2+1 per shitje ne rrugen Selite e Vjeter, ne pjesen e siperme te Kopshtit. ehs athletics facebook

Në 2020, çmimet e apartamenteve në këtë zonë ishin rreth 1,400-1450 euro metër katror. . Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar e cila vitet e fundit po merr zhvillim me hapa te shpejte. Te tilla prona shiten rreth: 307,491 Euro.

Gjeni pronën ideale në Yzberisht!.

Nov 22, 2021 · Në ndërtimin e ri ku ishte i ngritur universiteti, çmimet e shitjes, sipas zyrës së shitjeve, do të jenë 1,700 euro për metër katror.

.

Telefono RE/MAX ☎️ 0698022481.

Gjeni apartamente në shitje në Yzberisht në Indomio.

0694030502.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 3te te banimit. Apartament ne shitje-Yzberisht Shitet apartament ne Yzberisht. . Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Botanik ne Tirane.

MerrJep. Adresa: Yzberisht, Tiranë. Mar 24, 2023 · NE YZBERISHT APARTAMENT 1+1+GARAZHD PER SHITJE! ID: Billion1712 Ofrojme apartament +garazh per shitje ne Yzberisht.

Organizohet me një korridor të vogël në hyrje që bën futjen në sallon, 1 sallon të madh, ambient gatimi, 1 tualet dhe 1 dhomë gjumi.
A Microsoft logo is seen in Los Angeles, California U.S. 20/09/2023. REUTERS/Lucy Nicholson

.

. al do të gjeni shumë njoftime të cilat do ju paraqesin jo thjesht apartamente në shitje por edhe apartamente të tipologjive të ndryshme si: garsoniere ne shitje tirane, duplex ne shitje, garsoniere ne shitje fresku apo dhe papafingo ne shitje tirane.

dhe organizohet nga salloni dhe kuzhina,2 dhoma gjumi,i korridor dhe 1 tualet. Apartament 2+1 me qera prane zones se ish-Bllokut ne Tirane (TRR-616-18K) Me Qira 616-18K 500 €.

Tek Medreseja E Tiranes, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Te Rregullt, E Sapo Investuar Totalisht!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallat.

Nje bisede me ekspertin e pasurive te paluajtshme Eglent Bici sa kushton nje apartament ne Tirane dhe ne bregdetin shqiptar. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh.

Okazion Kleringu! Tek Kompleksi Tirana New Entry, Shite.

24 m².

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 10, 100 m 74.

Shitet apartament luksoz 3+1, ne hyrje te Yzberishtit Apartamenti organizimi ne nje sallon i madh shume komod, 1 kuzhine e kompletuar (ka qene dhome gjumi dhe eshte kthyer ne guzhine me vete, mund te perdoret dhome gjumi nese nevojitet, dhe kuzhinen ta vendosesh ne sallon sic eshte projekti i pallatit pasi eshte sallon i madh), 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone qe te ofron nje. . . Shtepi me qera - Apartament Me Qera 1+1 Pallatet Cabej.

Yzberisht, Tirane. . Numri i dhomave: 2. .

ID : bot72902.

Mar 28, 2023 · Details. Apartament 2+1 me qera e rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Informacion mbi apartamentin: • Siperfaqja e apartamentit (bruto).

friendship in peshawar

apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te mireadministruar dhe vendoset ne katin e 2te me orientim jug-perendim duke ofruar diell.

. . .

gmail login mobile forgot password

.

Te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode si dhe akses te shpejt dalje ne rruget kryesore te kryeqytetit. Në 2020, çmimet e apartamenteve në këtë zonë ishin rreth 1,400-1450 euro metër katror. . Kati.